Kahverengi Gözlülere Yeşil Göz Makyajı

Merhaba kızlar! Bugün de yeni bir göz makyajı ile karşınızdayım. Kahverengi gözlere çok uyum sağladığını düşündüğüm, yeşil far ile göz makyajımı tamamladım. Günlük veya özel günlerde kullanabileceğiniz bir göz makyajı. 3 adımda yapılır ve yapımı da çok kolay.

  • Öncelikle bu göz makyajını bant yardımıyla yaptım, bu yüzden bantınızı önceden yapışdırın. Ardından koyu kahve tonunda mat bir farınızı göz kenarına uygulayın. Burada farı fırça yardımıyla dağıtmayı unutmuyoruz.
  • Şimdi bantı çıkarabilirsiniz. Ön tarafa simli bir yeşil far uygulayın. Göz altınıza da yeşil far ile koyu farı ince bir fırça yardımıyla uygulayabilirsiniz.
  • Son olarak eyelinerinizi çekin ve rimelinizi sürün. Kaşınızın altını ve gözünüzün ön tarıfını açık tonda bir far ile aydınlatabilirsiniz.
Yaptığım göz makyajları kolay ama kullanışlı. Hem günlük hem özel günlerde kullanılabilecek makyajlar. Umarım sizde beğeniyorsunuzdur. Yakında inşallah daha açıklayıcı olmak için video çekimine de başlayacağım. Bugünlük bu kadar. Eğer arzu ettiğiniz göz makyajları v.b. Benimle paylaşmak istedikleriniz varsa, yorum olarak veya e- mail olarak yazabilirsiniz. Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın. See You!:)

Bir sonraki post'larımdan haberdar olmak için TWİTTER veya İNSTAGRAM hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Popüler Yayınlar