Maybelline Color Tattoo Krem Far- Yorum& Göz Makyajı

Maybelline Color Tattoo Eye Makeup
Merhablar kızlar! Bugünki konumuz Maybelline Color Tattoo Krem farlarıyla ilgili olacak. Ürün yorumlarımı paylaşmadan önce, bu krem farını kullandığım bir göz makyajımı sizinle paylaşacağım. Üst tarafdaki resimde göz makyajın son halini görebilirsiniz. Çok kolay ve çok şık. Adım adım nasıl yapıldığına bir bakalım:
  • Öncelikle gözünüzün ön tarafına ve kaşınızın altına açık tonda simli bir far uygulayın. Bu gözünüze aydınlık katacaktır.
  • Ardından Maybelline Krem Farı, 65-Pink Gold, tüm göz kapağınıza güzelcene uygulayın.
  • Birazcık derinlik katmak için kahve tonlarında bir far kenara uygulayın.
  • Son olarak eyelinerinizi çekin ve siyah kalem sürün. Eyeliner çekmekde zorlanıyorsanız yardımcı tüyolarımı okuyabilirsiniz. Rimelinizi sürmeyi de unutmayın!
Göz makyajın yapılışını da kavradığımıza göre, gelelim Maybelline Color Tatto krem ile ilgili yorumlarıma.
 Maybelline Color Tattoo-
65 Pink Gold
Öncelikle şunu demem gerekir ki, bu serinin tüm renkleri gerçekten çok güzel ve kullanışlı. Renklerin tümü simli ve göze çok kolay uygulanıyor. Renklerini aynı zamanda çok güzel aktarıyor ve göz üzerinde güzel duruyor. Kremsi bir dokusu olduğu için göz kapağını biraz yağlandırabiliyor. Bunu birazcık önlemek için far bazı kullanabilirsiniz. 
Yukarıda yaptığım göz makyajım için kullandığım renk, sol tarafdaki resimde de gördüğünüz gibi, 65- pink gold. Pembemsi ve gümüş simli ışıltısıyla göz makyajlarında çok güzel durabiliyor. Gratis, Rossman vs. Gibi kozmetik mağazalarında, Maybelline standlarında, bulabilirsiniz. Hazır şuan Gratis'de anneler günü indirimi varken bence hemen alın ve deneyin.

Tabi anneler günü demişken, buradan tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü şimdiden kutlarım❤️ Bugünlük bu kadar. Soru, öneri v.b. konularda yorum bölümünden veya e-mail yoluyla benimle irtibata geçebilirsiniz. Hepinize iyi ve güzel günler diliyorum. Kendinize iyi bakın! See You!:)

Yeni post'larımdan haberdar olmak için TWİTTER veya İNSTAGRAM hesaplarımı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Popüler Yayınlar